Ženský doktor

Ferring v České republice

"Pro Ferring je člověk na prvním místě"

Ferring Pharmaceuticals je mezinárodní společností s pobočkami v téměř 60 zemích světa a zaměstnávající více než 6500 pracovníků. Naše produkty známé v oborech gastroenterologie, urologie, gynekologie, pediatrie a endokrinologie pomáhají pacientům na všech kontinentech světa. Přestože Ferring působí v mnoha zemích, nikdy nepřestal být „rodinnou firmou“, která ctí tradici, odpovědnost a rodinnou čest.

Centrála firmy sídlí v klidném městě Saint-Prex ve Švýcarsku. Zakladatel firmy Dr. Frederik Paulsen pochází z malého ostrova Fohr ležícího v Severním moři nedaleko německého pobřeží; obyvatelům ostrova se odedávna říkalo „Ferringové“ a odtud tedy název firmy.

Podle filozofie svého zakladatele (jehož syn dnes firmu řídí) směřuje společnost každý svůj krok k neustálému posunování standardu směrem k lepšímu a dokonalejšímu. Jako farmaceutická firma jsme známí především díky našim výsledkům na poli výzkumu a využití peptidových preparátů analogických s přírodními hormony. Naše produkty přirozeným způsobem podporují činnost tělesných orgánů, jsou jakoby tělu šité na míru.